Σε μια ιδιαίτερα συμβολική κίνηση προχώρησε η Original 21 μετά το νικηφόρο 3-0 της ΑΕΚ επί του Παναθηναϊκού.
Λίγη ώρα μετά το τέλος του ματς στην «Αγιά Σοφιά-OPAP Arena», μέλη της Original 21 βρέθηκαν στον αγωνιστικό χώρο μαζί με το τεράστιο πανό που απεικονίζει τον δολοφονημένο Μιχάλη Κατσούρη, αφιερώνοντάς του ουσιαστικά τη χθεσινή νίκη επί του Παναθηναϊκού.
Δείτε φωτογραφίες
Δημοσίευση σχολίου
Σχόλια